Паводок у Києві йде на спад — КМВА

Фото: КМВА

За інформацією Укргідрометцентру станом на ранок 19 квітня рівень води в Дніпрі в Києві складає 9 343 см. Це на 7 см менше, ніж минулої доби, повідомив голова КМВА Сергій Попко.

Посадовець зазначив, що паводок кілька днів поспіль йде на спад. До того ж у Києві не зафіксували аварійних підтоплень.

У парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате та приватних ділянки в районі Осокорків й надалі спостерігається підтоплення.

"До критичного рівня води в Дніпрі ще 72 см (критичний рівень — 9 415 см). За усіма прогнозами – цьогорічне водопілля не досягне цієї позначки", — повідомив голова КМВА Сергій Попко.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Цьогоріч водопілля буде більшим через значну кількість опадів. Проте очікуваний максимальний рівень не загрожує промисловим об’єктам і житловим масивам Києва, повідомили в КМДА. Також вони опублікували перелік районів, де є ризик підтоплень.

"Укргідроенерго" вживає усі можливі заходи для врегулювання рівню води та зменшення наслідків підтоплень. Гідроелектростанції на Дніпрі та Дністрі здійснюють контрольовані скиди води.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua