«Павуки в банці»: почалася боротьба за владу у постпутінській Росії — Піонтковській

Ці «павуки в банці» починають знищувати одне одного.

В РФ уже почалася політична боротьба за владу у постпутінській Росії / фото ua.depositphotos.com

Російські воєнні злочинці вже усвідомлюють неминучість своєї поразки на війні та починають звинувачувати одне одного у провалах. Політолог та публіцист Андрій Піонтковськй заявив, що це свідчить про початок політичної боротьби за владу у постпутінській Росії.

В ефірі «24 каналу» Піонтковський нагадав, що власник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин звинуватив Сергія Шойгу і Валерія Герасимова в зраді. «Вагнерівці» повторюють тези про «героїчну боротьбу», Пригожина, який «ледь не взяв Бахмут», та зраду з боку російського Генштабу й Рубльовки. Одним із таких «борців за владу» Піонтковський назвав Андрія Гурульова.

«Цю тварину потрібно щодня показувати на українських каналах, щоб було зрозуміло, з ким країна воює і що їй загрожує. Це тип російського генерала», – зазначає політолог.

Відео дня

На думку Піонтковського, загальну картину того, що відбуватиметься в постпутінській Росії, передає засідання колегії міністерства оборони РФ. 

«Сидять рожі приблизно такого типу, як у Гурульова. Це ж генетичний вираз! З нами дійсно воює жахлива сатаністська сила», – зазначив Піонтковський.

Політолог наголосив, що ці «павуки в банці» починають знищувати одне одного. Це, за його словами, дуже позитивний результат.

Росіяни готуються до активізації воєнних дій на Кавказі та в Калінінграді: подробиці

Жителі РФ скоротили покупки їжі і товарів до мінімуму за 13 років

Удар по Кремлю: Кадиров «заметушився» й заговорив про килимові бомбардування

Що чекає на Росію: прогнози

Андрій Піонтковський вважає, що розвал Росії вже відбувається. До війни за незалежність вже готується глава Чечні Рамзан Кадиров. За словами політолога, Кадиров відчуває, що війна проти України програна, і вже живе у постпутінській Росії. 

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов стверджує, що Росія має зникнути в її сучасному вигляді. Він наголошує, що «незалежна і вільна Україна — це історичний вирок для Росії як країни, держави, імперії».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua