Печерський суд вирішив зняти арешт з будівлі ТРЦ Ocean Plaza

Печерський суд вирішив зняти арешт з будівлі ТРЦ Ocean Plaza.

Печерський суд вирішив зняти арешт з будівлі ТРЦ Ocean Plaza. Фото: InVenture

З торгово-розважального центру Ocean Plaza за рішенням суду було знято арешт. Так само розблоковано банківські рахунки його власника — товариства «ІС Либідь». Таке рішення було прийняте у зв’язку з тим, що арешт закладу торгівлі унеможливлює здійснення господарської діяльності та оплату податків до бюджету.

Судові ухвали, в яких задокументовано це рішення, датовані 2 серпня. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, Печерський районний суд Києва скасовує арешт будівлі ТРЦ, бо він є надмірно обтяжливим та неспівмірним із завданнями кримінального провадження. Ocean Plaza має понад 350 орендарів та 7 тисяч працівників і забезпечує надходження до бюджетів різних рівнів близько 3 мільярдів гривень на рік.

Попри це, суд забороняє компанії «ІС Либідь» здійснювати видаткові операції за межі України, а також виплачувати дивіденди громадянам та юридичним особам іноземних держав та будь-які інші виплати на рахунки, які відкриті в іноземних банках, а також на рахунки нерезидентів України.

Читайте також:

Хто насправді керує відомими закладами Києва, на які наклали арешт

У Києві наклали арешт на частину відомого ТЦ, яка належала громадянам РФ

Зазанчимо, що корпоративні права «ІС Либідь» та її прямого власника, компанії Авангард-Віларті, все ще залишаються під арештом. Раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що 5 серпня їх передали Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами.

Також ми повідомляли, що ТРЦ Ocean Plaza, який планував розпочати роботу вперше після 24 лютого, поки що переносить відкриття. Попередньо, це рішення пов’язане з поставкою товарів до магазинів, що займе деякий час. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua