Педагог із Києва стала зіркою Мережі після онлайн-уроку на паркуванні супермаркету

Педагог із Києва стала зіркою Мережі після онлайн-уроку на паркуванні супермаркету

Педагог із Києва стала зіркою Мережі після онлайн-уроку на паркуванні супермаркету фото: https://www.youtube.com/watch?v=kb3RYv4Nc_Y

Нещодавно Мережа «вибухнула» відео з вчителькою з Києва, яка проводила урок на паркуванні супермаркету. Користувачі вже назвали вчинок педагога «Бій за наше майбутнє».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Юлія Дмитрівна викладає математику. Вчитель каже, що не була готова до слави, що раптово впала на неї. Того дня, коли перехожі зняли її роботу на відео, вона мала розповісти учням 5 класу, як користуватися транспортиром. Для онлайн-уроку вона підготувала презентацію, але через відключення світла їй довелося шукати місце, щоб «зловити» мережу, пише ТСН.

— Де не йду – ніде немає інтернету. Ну а там зупинка, де паркують машини, зловила інтернет, стала на місці і почала проводити. Отак і довела урок до кінця, — додала вона.

Школа, де працює Юлія Дмитрівна, не працює вже понад 300 днів – у будівлі немає укриття, тому навчання винятково дистанційне. Педагог зізнається, що до листопада уроки проводили спокійно. Однак після чергового удару по інфраструктурі вчителям фактично доводиться бігати районом, щоб знайти Інтернет і можливість заряджати ноутбук.

У такій ситуації виявилися школярі.

– Діти – це наше майбутнє, їм відновлювати нашу державу. Ми нічого не зможемо вдіяти, якщо ми їх не навчимо, — прокоментувала вчителька.

Нагадаємо, PRO-kyiv.in.ua писав, як Україна житиме при блекауті і скільки часу потрібно, щоб вийти з нього.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua