Перехід з окулярів на лінзи: що потрібно знати

М’які контактні лінзи – один з найкращих та найбільш безпечних способів корекції зору. Рано чи пізно люди, які завжди носили окуляри, задумуються над тим, аби змінити їх на лінзи, адже це більша свобода рухів, комфорт та якість життя. Проте, разом з контактними лінзами у життя людини приходять також і нові щоденні ритуали, пов’язані з їхнім безпечним та гігієнічним використанням.

Що потрібно знати, обираючи контактні лінзи вперше?

Лінзи підбираються на основі особливостей вашого зору, і рецепт лінз для окулярів не підійде також, оскільки вони розташовуються на різній відстані, до того ж до уваги береться також і діаметр та форма рогівки ока, а отже перед покупкою контактних лінз вам необхідна повторна консультація та обстеження в офтальмолога. Більшість сучасних магазинів оптики оснащені технічними приладами, необхідними для діагностики зору та визначення його особливостей, наприклад, мережа Київлінза має таке обладнання та пропонує безкоштовну діагностику всього за 20 хвилин. Салони Київлінза представлені у Києві, Львові, Дніпрі та Одесі, а якщо ви з іншого міста, то можете замовити контактні лінзи за рецептом вашого офтальмолога онлайн.

Основні причини зміни окулярів на контактні лінзи

Окуляри та контактні лінзи мають свої переваги та недоліки. Наприклад, серед плюсів окулярів можна виділити:

  • невибагливість у догляді
  • відсутність прямого контакту з оком, що зменшує ризики інфекцій та запалювання зорових органів
  • економічно вигідні у порівнянні з лінзами.

Проте, з іншого боку, окуляри це певний дискомфорт для людей, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом. Також, існують певні психологічні бар’єри, оскільки багатьом людям не подобається своє відображення у дзеркалі, навіть попри наявність різноманітних форм оправ та дизайнів. Крім того, у зимовий період скельця окулярів запотівають, що додає дискомфорту.

Натомість лінзи:

  • не обмежують вас у активностях
  • непомітні та невідчутні на оці
  • забезпечують 100% видимість поля зору
  • їх можна легко поєднувати з окулярами від сонця

При цьому, вони вимагають більше уваги, безпеки та гігієни, адже у випадку неправильного догляду за лінзами, вони не тільки втратять свої властивості раніше передбаченого терміну використання, але й можуть нашкодити вашому здоров’ю.

Як обрати контактні лінзи?

Перший рецепт та рекомендації щодо покупки завжди має виписувати досвідчений офтальмолог, проте, маючи на руках потрібний рецепт, ви можете тестувати лінзи різних виробників, плани заміни, щоб обрати найбільший комфортний для вас продукт, з яким життя стане більш якісним та комфортним.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua