Перевантаження мереж: у Києві без світла перебувають 450 тисяч споживачів

Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У столиці зранку 4 листопада через стабілізаційні вимкнення електроенергії без світла 450 тисяч помешкань киян. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, така кількість знеструмлених споживачів у півтора разу більше, ніж у попередні дні.

Як пояснив міський голова, стабілізаційні вимкнення відбуваються через перенавантаження центрального вузла енергосистеми країни.

"Звертаюся до всіх мешканців столиці: максимально економте електроенергію, бо ситуація залишається складною!" — зазначив Віталій Кличко.

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський повідомив, що внаслідок обстрілів критичної інфраструктури з боку Росії, близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено.
  • У Києві 31 жовтня через удари, які завдала армія РФ по об’єктах критичної інфраструктури, в деяких районах столиці зникли вода та світло. Також було пошкоджено енергооб'єкт, який живить близько 350 тисяч квартир.
  • 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, яке необхідного для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.
  • Увечері 3 листопада у столиці спостерігалося значне перевантаження електромереж. Щоб уникнути масових аварій, у ДТЕК "Київські електромережі" застосували екстрені відключення світла одразу в кількох районах.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua