Перевірка укриттів у столиці: комісія КМВА відзвітувала про інспекцію в одному з районів

КИЇВ. 5 червня. УНН. Під час перевірки укриттів в Шевченківському районі столиці комісія Київської міської військової адміністрації на чолі із першим заступником КМВА Володимиром Кидонем виявила низку недоліків. Про це повідомляє УНН із посилання на пресслужбу КМВА.

Деталі

«Третій день поспіль в столиці працює комісія КМВА. Вона перевіряє роботу районних адміністрацій, які мають забезпечити доступ населення до укриттів цивільного захисту», — зазначають у КМВА.

Як повідомляється, під час інспекції Шевченківського району Києва виявили недоліки, які переважно не є критичними. Приміром, в одній зі шкіл, де знаходиться сховище, не вистачає покажчиків руху та засобів пожежогасіння. Зазначається, що в новобудові поруч розташований паркінг, який слугує укриттям, але він не вказаний на цифровій мапі. Проте мешканці прилеглих навколо будинків спускаються туди під час повітряних тривог.

Ще одне укриття – виявилось зачиненим. За даними Київської міської військової адміністрації, власник підвалу – приватна особа, яка не надавала доступу до приміщення. Тому мешканці будинку не могли туди потрапити.

Представники комісії відкрили укриття силоміць. Невдовзі там проведуть ремонт.

Також в одному із об’єктів комунальної власності Володимир Кидонь наголосив на облаштуванні окремого укриття для малечі, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо

Після трагедії із загибеллю людей біля укриття у Києві під час ракетної атаки армії рф в Україні вже перевірили понад 50 тисяч бомбосховищ. За данними МВС, зачиненими з перевірених виявилися 9% укриттів, непридатними до використання — 23%.

5 червня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в столиці безперешкодний доступ забезпечений до 90% укриттів. За його словами, 63% укриттів столиці перебувають у задовільному стані, а 37% — у незадовільному.

У Києві через додаток «Київ Цифровий» запустили можливість скаржитися на закриті укриття, як і на відсутність нормальних умов в укриттях.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua