ПЕТ-пляшки та банки від компанії «Гарна пляшка» – великий асортимент, відмінна якість та безпечність в поєднанні з доступною ціною

Поліетилентерефталатові пляшки (скорочена назва ПЕТ-пляшки) та банки використовуються повсюдно та слугують гідною заміною виробам зі скла. В ПЕТ-пляшки здійснюється розлив слабоалкогольних напоїв, соків, мінеральної та газованої води. В ПЕТ банках від компанії «Гарна пляшка» зберігаються різноманітні продукти харчування на кшталт вітамінно-мінеральних комплексів (БАДів), порошків для спортивного харчування, сухих сумішей, цукерок тощо. Задля забезпечення герметичності, якої потребують певні види продуктів, на поверхню банки встановлюється спеціальний вкладиш, який убезпечує вміст банки від проникнення повітря (для окремих вкладишів використовується метод запаювання з використанням індукційних зварювачів, які забезпечують повну герметизацію продукту до моменту відкриття кришки).

Деякі з переваг використання ПЕТ банок

Продукція компанії «Гарна пляшка» користується неабияким попитом серед українських товаровиробників завдяки:

  • більшій міцності ПЕТ пляшок в порівнянні з скляними аналогами, які відзначаються більшою вимогливістю щодо умов транспортування та складування готової продукції та тари;
  • надійному захисту продукції, що розміщена в ПЕТ банці чи пляшці, від можливого попадання вологи, сторонніх запахів чи інших речовин;
  • меншій вазі ПЕТ-тари, що полегшує умови її транспортування, складування та переміщення всередині складського чи торгового приміщення та зменшує навантаженні на перенесення ручної поклажі, що містить продукцію, упаковану в поліетилентерефталатові пляшки чи банки.

ПЕТ-тару, яка представлена на сайті goodbottle.com.ua, цілком безпечно можна використовувати для транспортування та тривалого зберігання продуктів харчування та різноманітних напоїв. Така упаковка має досить естетичний вигляд, а завдяки прозорій структурі стінок пляшки чи банки споживач має можливість детально роздивитися їхній вміст. Серед незаперечних переваг ПЕТ-тари – її доступна ціна в порівнянні з скляними аналогами.

Асортимент продукції компанії «Гарна пляшка»

До переліку продукції з поліетилентерефталату, що виготовляється на компанією «Гарна пляшка», належать:

  • ПЕТ-банки на 100 мл, 200 мл, 400 мл та 600 мл;
  • ПЕТ-пляшки на 0,5 л (прозорі, коричневі, пивні);
  • ПЕТ-пляшки на 1 л (прозорі), на 3 л (квадратні, прозорі), на 4,5 л (прозорі та сині), на 4,75 л (квадратні сині) та на 5 л (квадратні сині).

ПЕТ-пляшки можна використовувати для зберігання пива, олії, соків та води, а також будівельних та хімічних рідин.

Важливо: Будь-яку тару, що виготовлена ПЕТ-сировини, можна повторно переробляти, саме тому в усіх європейських країнах та в багатьох українських містах здійснюється роздільний збір сміття та побутових відходів, великий об’єм яких складають ПЕТ пляшки та банки, які належить сортувати за їхнім кольором та здавати до спеціалізованих приймальних пунктів вторсировини.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua