Петиція проти створення військового кладовища на Лисій горі набрала голоси

Петиція проти створення військового кладовища на Лисій горі набрала голоси.

Петиція проти створення військового кладовища на Лисій горі набрала голоси. Фото: 2event.com

Петиція, в якій йдеться про заборону створення меморіального військового кладовища на Лисій горі, набрала необхідну кількість голосів для розгляду депутатами Київради.

Нагадаємо, у Голосіївському районі на території урочища «Лиса Гора» влада планує створити Національний військовий меморіальний цвинтар. Київрада вже доручила Департаменту містобудування та архітектури КМДА розробити детальний план території.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Активісти Української природоохоронної групи виступили проти будівництва на заповідній території. Вони відзначили незаконність рішення, оскільки на території природно-заповідного фонду заборонено будівництво та будь-яку іншу діяльність, яка може зашкодити природному комплексу.

Цю ж думку підтримав «Марш за Київ». Вони зазначили, що перед ухваленням таких рішень треба проводити публічні обговорення, у якому мають брати участь екологи, родичі загиблих, представники громадськості Києва та інших заінтересованих сторін.

Петицію проти створення цвинтаря на Лисій горі було зареєстровано 4 жовтня. Станом на сьогодні, 22 листопада, її підтримали вже 6 123 особи.

Її автор Павло Рациборський наголосив у тексті петиції, що необхідно обрати інше місце для створення такого меморіалу. На його думку, створення цвинтаря знищить унікальну пам’ятку, тому розмістити його вважає за доцільне за межами Києва.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua