Петицію проти будівництва паркінгу в парку на Оболоні буде розглянуто владою Києва

План забудови зеленої зони.

План забудови зеленої зони. Фото: kyiv.comments.ua

Петиція, яка стосувалася спірного будівництва паркінгу у зеленій зоні поблизу парку «Прирічна» у Києві, набрала необхідну кількість голосів.

Суспільство та ініціативна група парку «Прирічна» виступає за створення сучасної та комфортної рекреаційної зони на Оболонському півострові та за збереження від забудови зеленої зони півострова «Коса» (біля затоки Собаче Гірло). Про це йдеться у петиції.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Ті, хто підписали петицію, понад 6 тисяч осіб, категорично виступають проти будівництва «аквапаркінгу» (таку самоназву отримав ще непобудований паркінг через підтоплення території, де його хочуть будувати) на вулиці Прирічна. Призначена для цього земельна ділянка знаходиться у зоні регулярного підтоплення. Крім того, там – понад сто здорових багаторічних дерев, які будуть знищені під час будівництва.

У петиції просять мера столиці скасувати рішення Київської міської ради, яким землю було передано КП «Жилінвестбуд-УКБ». А також перевірити законність цієї передачі.

Для будівництва паркінгу для відвідувачів парку «Наталка» автор петиції пропонує інші місця: пр. Володимира Івасюка, 2; пр. Володимира Івасюка, 8-а; розворотне кільце на перетині вулиць Північна та Прирічна.

Нагадаємо, заступник мера та секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко відповів на петицію № 11928 «Розірвати всі договори міста Києва та УПЦ МП».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua