Під час реконструкції Київського зоопарку розкрали мільйони гривень

Під час реконструкції Київського зоопарку викрали мільйони. Фото: Вікіпедія

Під час реконструкції Київського зоопарку викрали мільйони. Фото: Вікіпедія

Підрядники мали виконати ремонтні роботи на території зоопарку та встановити спеціальне обладнання у вольєрах для утримання та зимового експонування приматів.

Однак, як з’ясувалося, вартість робіт була завищена у рази, а кошти просто розікрали. Зловмисникам загрожує тривале ув’язнення.

Про це повідомили у прес-службах Поліції Києва та Київської міської прокуратури.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Столичні слідчі встановили, що у 2017 році між директором комунального підприємства та приватним підприємством було укладено договір про реконструкцію одного із об’єктів, який розташовується на території Київського зоопарку. Підрядник мав провести реконструкцію павільйону для утримання та зимового експонування приматів.

Проте, через службову недбалість та завищення реальної вартості виконаних робіт зі столичного бюджету було вкрадено понад два мільйони гривень.

Так, після завершення робіт, у грудні 2018 року, підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості про обсяги виконаних робіт, а всі відповідальні за контроль особи підписали ці документи.

Будівельно-технічна та економічна експертизи, проведені в рамках слідства, встановили завищення вартості виконаних робіт. Таким чином столичному бюджету було завдано збитків більш як на два мільйони гривень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею – службова недбалість. Трьом фігурантам уже повідомили про підозру.

Санкція статті передбачає позбавлення волі до 5 років. Комплексне розслідування за фактом крадіжки бюджетних коштів продовжується.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua