Під час відключень світла у Києві діяли спеціальні «антимародерні» групи

Київ під час відключення світла.

Київ під час відключення світла. Фото: Ukrainer

Після жовтня 2022 року, коли обстріл української енергетичної інфраструктури став системним, і в столиці, як і в інших регіонах України, почалися регулярні відключення світла, на це одразу відреагували правоохоронці. Щоб злочинці не скористалися загальною темрявою на вулицях для скоєння своїх поганих справ, у МВС сформували спеціальні групи боротьби з мародерами.

З осені 2022 року, коли Київ був занурений у темряву через віялові та екстрені відключення, нагляд правоохоронців над можливими крадіжками був посилений. Чисельний склад патрулів було збільшено у 2.5 рази.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як розповів Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в інтерв’ю «Укрінформу», ще коли була ймовірність, що населені пункти по країні відключатимуть від світла, для співробітників поліції пройшли спеціальні навчання. Усі екстрені служби були готові перебувати в режимі «Standby» (очікування), які повідомляли б про небезпеку ракетного чи авіаційного удару.

Спеціальні «антимародерні» групи набиралися з оперативників, які працювали превентивно у населених пунктах країни та припиняли спроби вчинити злочини.

Нагадаємо, нещодавно PRO-kyiv.in.ua писав, яким попитом минулої зими в Києві користувалися пункти незламності.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua