Під Києвом облаштували ще одну переправу через річку Ірпінь

Фото: «Київавтодор»

Поблизу Гостомеля на Київщині збудували ще одну переправу через річку Ірпінь. Тимчасовий проїзд з’явився на трасі міжнародного значення М-07 Київ Ковель Ягодин.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області, для облаштування переправи дорожники вклали труби, зробили земляний насип, зверху виклали пісок, щебінь та заасфальтували проїзну частину. Роботи вдалося виконати у найкоротші терміни.

Рух першою тимчасовою переправою на дорозі М-07 Київ — Ковель відкрили ще 29 квітня, у такий спосіб відновили транспортне сполучення до Києва з Гостомеля, Бучі та Бородянки. У "Київавтодорі" пояснили, що тимчасові переправи забезпечуватимуть рух транспорту, доки ремонтні бригади розбирають зруйнований міст через Ірпінь і готують споруду до капітального відновлення.

Міст на трасі М-07, як і більшість мостів у регіоні, було підірвано на початку війни, щоб стримати ворога і не дати просунутись до столиці.

У "Київавтодорі" додали, що на Київщині з 24 зруйнованих мостів проїзд забезпечено по 20 тимчасових переправах. Усі вони розташовані на міжнародних трасах або на ключових маршрутах області.

Що відомо

  • Перша тимчасова переправа через річку Ірпінь на дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин запрацювала наприкінці квітня. Дорожники та військові збудували її за два тижні. Ширина мосту становить 8 метрів. Рухатися тимчасовою переправою можна в обидва боки.
  • Пізніше виявилось, що тимчасова переправа через річку Ірпінь на Київщині не справляється з великим потоком автомобілів, тому в Київській ОВА повідомили про наміри відкрити додатковий переїзд.
  • Зруйнований військами РФ міст через річку Ірпінь стане частиною меморіалу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua