Під Лаврою сьогодні проходив мітинг проти «московських попів» — відео

Під Лаврою сьогодні проходив мітинг проти "московських попів" – відео.

Під Лаврою сьогодні проходив мітинг проти "московських попів" – відео. Фото: bigkyiv.com.ua

Продовжується протистояння між ченцями УПЦ МП та їх прихильниками, з одного боку, та противниками московського патріархату в Україні.

На території Києво-Печерської Лаври сьогодні відбувався молебень прихильників Української православної церкви Московського патріархату. Їм протистояв мітинг біля входу до Лаври, організований політично активними громадянами, які виступають проти присутності цієї конфесії на території київської Лаври.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Мітинг проходив у середині дня. На молебні було приблизно 150 осіб, текст молитов можна було чути за допомогою встановленої там  апаратури.

Акція противників УПЦ МП була нечисленна, у ній брало участь кілька десятків людей. Про їхні політичні погляди говорили плакати, які активісти тримали в руках: «Геть московського попа», «Московський патріархат — за російським кораблем», «Московських попів — на болота», «Покайтеся, фарисеї! УПЦ МП = РПЦ», «Пашу — у Рашу».

Також учасники протестної акції вигукували «Мерседес – на ЗСУ» (настоятель Лаври митрополит Павло відомий також як «Паша Мерседес») та співали гімн України. Періодично вони включали через колонки танцювальну музику та танцювали.

Бійок та конфліктів між учасниками акцій не було, поліцейські тримали ситуацію під контролем.

Нагадаємо, СБУ сьогодні вручила підозру митрополиту Павлу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua