Під виглядом благодійного фонду: подружжя з Миколаївщини привласнило більше мільйона

Під виглядом благодійного фонду: подружжя з Миколаївщини привласнило більше мільйона -

Під виглядом благодійного фонду: подружжя з Миколаївщини привласнило більше мільйона — фото: t.me/UA_National_Police

Подружжя з Миколаївської області під виглядом відомого благодійного фонду привласнило більше мільйона гривень.

Як повідомили PRO-kyiv.in.ua у Департаменті кіберполіції України, подружжя використовувало відеозвернення публічного діяча, а також відео різних підрозділів ЗСУ. До відео, де оголошувався збір грошей на потреби або лікування військових, вони додавали текст зі своїми банківськими картками. У таких спосіб подружжя отримувало благодійні пожертви, які потім витрачали на власні потреби.

За попередніми підрахунками, вони встигли отримати перекази від понад двох тисяч людей на загальну суму більше мільйона гривень. Чоловіка наразі затримали, йому оголосили підозру за шахрайство. Підозрюваному може загрожувати до восьми років увʼязнення.

Подружжя діяло під виглядом відомого благодійного фонду -Подружжя діяло під виглядом відомого благодійного фонду — фото: t.me/UA_National_Police

Після проведення першочергових слідчих дій та експертизи вилученої техніки і банківських карток, буде надана правова кваліфікація діям дружини фігуранта.

Нагадаємо, що у Дніпрі будуть судити членів групи, які привласнювали квартири померлих. Вони оформлювали на підставних або неіснуючих осіб квартири. Ця нерухомість належала померлим людям і не була оформлена як спадщина належним чином.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua