Підготовка до опалювального сезону: у Києві перевіряють обладнання

Ремонт теплових мереж в Києві Фото: КМДА (ілюстративне)

У Києві у Деснянському районі посадовці КМДА інспектували пункти обігріву, пункти незламності та трансформаторну підстанцію. Наразі плануються гідравлічні випробування.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланнням нв заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

За його словами, гаряче водопостачання у районі є, але окреме обладнання ставитимуть на ремонт і проводитимуть гідравлічні випробування тепломереж.

Посадовці КМДА перевіряють підготовку районів до опалювального сезону Фото: КМДА

"Райони мають свою специфіку та проблемні питання, бо кожен із них — це фактично еквівалент обласного центру, міста з кількістю населення в 200-300 тисяч людей. Тому підходи в організації інфраструктури мають бути індивідуальними і враховувати потреби й пріоритети кожної території",— каже Пантелеєв.

Котельня у Деснянському районі Фото: КМДА

У КМДА поінформували, що під час інспекції посадовці відвідали один із будинків ОСББ. Там мешканці спільно вирішили покращити процес теплопостачання і збільшити економію на опаленні. Також облаштували укриття з необхідними умовами.

Це третій район, де провели інспекцію. До цього вже оглядали обʼєкти в Оболонському та Голосіївському районах, підсумували в адміністрації.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону у Києві

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

У столиці комунальники "Київтеплоенерго" ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Комунальники зазначають, що на цій ділянці за 38 років труби відпрацювали свій ресурс.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

У травні тепловики замінили понад 200 м старих труб зношеної магістральної тепломережі на Південній Борщагівці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua