Підготовка до опалювального сезону: у Вишгородському районі перевірили приватні будинки на пожежну безпеку

ГУ ДСНС України у Київській області

У межах підготовки до опалювального сезону співробітники ДСНС, поліції та органів місцевого самоврядування перевірили дотримання правил пожежної безпеки у приватних будинках села Феневичі Вишгородського району.

Про це інформує преслужба ДСНС у Київській області.

"Громадяни намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані", — коментують в ДСНС.

ГУ ДСНС України у Київській області

З настанням осіннього періоду на території Київської області кількість пожеж та загиблих у приватному житловому секторі щороку зростає. Основні причини виникнення пожеж: несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення, використання саморобних обігрівачів, зазначають в ДСНС.

У кожному будинку господарям вказали на недоліки і надали рекомендації, як їх усунути. Основну увагу звернули на пожежну безпеку у тих будинках, де проживають багатодітні або неблагополучні сім’ї, одинокі та літні люди.

Що відомо

  • На підготовку до зими з обласного бюджету виділено 40 млн гривень. Паралельно, разом із органами місцевого самоврядування, відпрацьовуються варіанти резервних джерел енергії на випадок аварійних відключень. Олексій Кулеба закликав громадян також ретельно готуватися і перевіряти стан вікон під'їздів, дахів.
  • Під час активних бойових дій на території регіону, котельням було завдано різні ступені пошкоджень. Станом на 15 серпня найбільше відремонтовано об'єктів теплопостачання у Бородянській, Білоцерківській, Бучанській та Великодимерській громадах. Решта — в процесі відновлення.
  • До початку опалювального сезону у Київській області відремонтують 690 кілометрів ліній електропередач. Також планують оновити 80 енергооб’єктів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua