Підготовка столиці до зими: які роботи виконали в Голосіївському районі

Ремонт теплових мереж на вулиці Касіяна в Києві. Фото: КМДА

Посадовці КМДА перевіряли, як триває підготовка до опалювального сезону у Голосіївському районі Києва. Інспектували укриття, пункти обігріву, перебіг ремонтних робіт на тепломережі. Загалом виконані більше 60% необхідних робіт на об’єктах теплопостачання.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Зокрема, у Голосіївському районі фахівці КП "Київтеплоенерго" замінюють ділянку тепломережі на вулиці Касіяна, де через зношеність труб за останні 5 років сталось понад 20 аварій.

Також у районі завершили гідравлічні випробування мереж – нині ремонтні бригади усувають пошкодження трубопроводів, які виникли при тестових запусках.

Також підрозділи "Київтеплоенерго" створюють запаси пального для роботи генераторів як резервних джерел енергії.

"Дуже важливо, щоб усі, від кого залежить проходження зимового періоду, трималися в тонусі, бо всі розуміємо, зима буде непроста", — наголосив під час інспекції заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, усі алгоритми, що допомагали Києву вистояти минулої зими, залишаються актуальними.

"Ми повинні, на жаль, готуватись до життя в умовах можливого обмеження електропостачання. Консолідуючи зусилля, ми пройдемо зиму стабільно", – зауважив Петро Пантелеєв.

Він додав, що до початку опалювального сезону у Києві проведуть штабні навчання, де відпрацьовуватимуть координацію всіх служб на випадок перебоїв з електрикою в умовах російської агресії.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону у Києві

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

У столиці комунальники "Київтеплоенерго" ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Комунальники зазначають, що на цій ділянці за 38 років труби відпрацювали свій ресурс.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

У травні тепловики замінили понад 200 м старих труб зношеної магістральної тепломережі на Південній Борщагівці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua