Під’їхали виправдання від винуватиці розкішної вечірки у Куршевелі (фото)

Дівчина назвала гучну вечірку «актом демонстрації нескореності українського народу».

Винуватиця скандальної вечірки назвала її «актом демонстрації нескореності» українців / фото – скріншот

Винуватиця скандальної вечірки в Куршевелі Аліна Варакута, яка гучно відсвяткувала свій день народження під трек «Вова, ї*аш їх, бл**ь», почала виправдовуватися за свій вчинок. Вона назвала цей інцидент «актом демонстрації нескореності українського народу».

У своєму Телеграм Варакута опублікувала серію сторіс з Інстаграм, де розповіла, що через вечірку вона отримала багато хейту в українців, і це її дуже засмучує. Вона наголосила, що день народження святкувала «на особисті статки, зароблені чесною працею».

«Якщо хтось з українців зараз оновить стару машину на нову – він теж буде винуватий? Сума, що за час війни пішла від мене на допомогу Україні, значно більша за витрачені на святкування гроші», – написала Варакута.

Відео дня

Крім того, дівчина пояснила, чому святкування дня народження було з прапором України та під українську пісню. 

«Та тому, що зараз кожне свято українця – чи то Новий рік, чи то день народження – повʼязано з одним бажанням – перемоги. І це був акт демонстрації нескореності українського народу в будь-які часи. І нам не було страшно, що на цьому курорті можуть бути росіяни і може виникнути якийсь конфлікт, бо наша позиція – категорична», – заявила вона. 

Варакута також зазначила, що виросла в простій родині та росла на Троєщині.

«Все, чого я досягла у своєму житті – я досягла своїми зусиллями. Ніяких «державних коштів» у руках я ніколи не тримала», – йдеться в сторіс. 

Дівчина додала, що знаходиться за кордоном, оскільки її робота, яка «на 100% повїязана з доступом до інтернету 24/7, в Україні без світла була б неможлива». За її словами, вона свідомо обрала такі умови життя, які дозволяють їй «щодня працювати і допомагати донатами своїй країні».

«І все ж таки, я розумію, що через стан речей в країні зараз, через особисті втрати кожного, я могла когось сильно образити чи пригнічити. Я хочу щиро вибачитися за це і запевнити, що публікація сторіс зі святкування несла у собі абсолютно протилежний, переможний настрій», – резюмувала Варакута. 

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

© t.me/varakutaaa

Зеленський розповів, скільки зібрали на відновлення житла українців через United24

У заступника Сальдо при обшуку знайшли «подарунок від Путіна»

На Київщині затримали агента РФ, який розвідував місця розташування штабів ЗСУ (фото)

Скандальна вечірка в Куршевелі

Днями російська журналістка Собчак опублікувала відео з українцями, які закотили розкішну вечірку в Куршевелі. За словами Собчак, святкування українцям обійшлося в десятки тисяч євро. Згодом стало відомо, що на скандальне відео потрапив розшукуваний в Україні Сергій Ошеровський.

Раніше учасниця вечірки Аліна Варакута закликала українців «думати головою». За словами дівчини, вона «має право» святкувати свій день народження так, як їй заманеться. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua