Піротехніки ДСНС отримали 100 нових автівок від уряду Північної Кореї

Фото: ДСНС

100 сучасних пікапів "SsangYong" від Корейського Агентства міжнародного співробітництва отримали українські надзвичайники. Авто будуть використовуватися у піротехнічних підрозділах ДСНС. Про це йдеться на сайті відомства.

"Ці автомобілі будуть розподілені між піротехнічними підрозділами, гірськими рятувальними підрозділами та Оперативно — координаційними центрами ДСНС", — зазначив голова ДСНС Сергій Крук.

Він додав, що з початком повномасштабної війни в Україні обсяги завдань ДСНС зросли в рази, тому постійно оновлюється перелік першочергових потреб для посилення спроможностей підрозділів служби.

Усі автівки будуть розподілені між областями України. Більша частина з них піде у регіони, де відбуваються активні бойові дії, і там, де проводять розмінування.

Згодом отримані автомобілі будуть доукомплектовувати спеціалізованим обладнанням.

Голова ДСНС Сергій Крук зауважив, що у рятувальників існує гостра потреба у техніці та обладнанні — в модулях життєзабезпечення, спеціальній, пожежно-рятувальній та інженерній техніці, спецзасобах захисту, засобах для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua