Після зауважень ЗМІ поліція повернула повідомлення про прослушку в Ткача

З сайту поліції зникло повідомлення про прослушку в Михайла Ткача, але потім знову повернулося

/ фото Наталії Седлецької

У суботу 8 серпня журналіст-розслідувач Михайло Ткач знайшов у своєму помешканні ознаки прослуховуючих пристроїв. Він одразу ж повідомив у поліцію. Правоохоронці прибули на місце події й повідомили про результати перевірки за місцем виклику. Згодом публікація з сайту поліції дивним чином зникла.

Тоді на «дивне зникнення» публікації звернули увагу журналісти 24 каналу. Опісля повідомлення таки повернули й пояснили: зняли публікацію буцімто для оновлення.

Важливо Журналіст, що показав кортеж Зеленського й переїзд на державну дачу, заявив про прослушку

Що було в повідомленні

У ньому поліція запевняла, що самих прослуховуючих пристроїв за місцем проживання Михайла Ткача не виявили. Водночас правоохоронці відкрили справу після повідомлення журналіста.

Все що виявили працівники поліції – пошкодження на стелі квартири. Відтак за цим фактом було відкрито справу за статтею про порушення недоторканності приватного життя. За це зловмисникам, якщо їх встановлять, загрожує до 3 років за ґратами.

Втім поки цей матеріал готувався до публікації, повідомлення з сайту київської поліції дивним чином зникло. Немає про нього згадок і на сторінках поліції в соціальних мережах.

Сторінка поліції, де було повідомлення про прослушку в Михайла Ткача

Головна сторінка поліції Києва, де немає згадок про обшуки

Всього за декілька хвилин після виходу публікації на 24 каналі поліція повернула своє повідомлення. Воно містило той самий текст, що й на початку, а в кінці лише було коротке оновлення.

Аби з’ясувати, чи був там встановлений будь-який прослуховувальний пристрій, правоохоронці запланували проведення повторного огляду і судових експертиз,
– мовиться в оновленні від поліції.

Ця ситуація виглядає дещо дивною, адже спершу поліція повідомила, що прослуховуючих пристроїв там не було. Пізніше повідомлення видалили, а коли на це звернули увагу ЗМІ, то повернули й заявили, що тепер потрібно перевірити, чи не було там прослуховуючих пристроїв. Отже з першого разу працівники поліції просто залишили місце ймовірного злочину й пішли собі?

Що відомо про прослушку в Михайла Ткача

  • Журналіст-розслідувач проєкту «Схеми» Михайло Ткач у суботу, 8 серпня, повідомив, що знайшов у своїй квартирі ознаки прослуховуючих пристроїв.
  • Він живе у квартирі на останньому поверсі. Тож з даху будинку в його квартиру просверлили диру в 60 сантиметрів. Журналіст викликав поліцію.
  • Про дивну поведінку поліції говорила ще авторка «Схем» Наталія Седлецька. Вона заявила, що поліцейські оглянули місце злочину й поїхали, залишивши потенційні речові докази.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua