Фото: ФБ Марина Хонда
У 2025 році вже понад 500 дітей киян-Захисників і Захисниць скористались можливістю пройти оздоровлення у супроводі дорослого.
Тепер подати заяву на путівку стало зручніше — онлайн через Електронний кабінет Захисника.
Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.
Марина Хонда
«Понад 500 дітей оздоровились у супроводі понад 400 дорослих. Місто профінансувало програму на майже 5 мільйонів гривень. А головне — тепер для оформлення заяви не потрібно відвідувати установи особисто. Усе можна зробити онлайн через Електронний кабінет Захисника», — зазначила Марина Хонда.
Хто може скористатися?
- Захисники і Захисниці України, а також члени їхніх сімей, якщо дітям до 14 років.
- Учасники Революції Гідності, якщо дітям до 14 років.
- Законні представники дітей загиблих, зниклих безвісти або полонених Захисників і Захисниць — до досягнення дитиною 18 років.
Детальна інформація та перелік документів — в Електронному кабінеті Захисника на міському Порталі послуг.
Також читайте: ветерани пройшли програму психологічної підтримки на природі під Києвом.
Сніжана БОЖОК