Подробиці спалаху гострої кишкової інфекції у Києві та області: діти в реанімації

Подробиці спалаху гострої кишкової інфекції та області: діти у реанімації -

Подробиці спалаху гострої кишкової інфекції та області: діти у реанімації — фото: gettyimages.com, Jonatan Fernstrom

У дитячих садках на Київщині зафіксували масштабний спалах гострої кишкової інфекції.

Як повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан, у Фастові отруїлося 18 дітей віком від 2 до 6 років. Вони з шести приватних дитячих садків області. Нині діти у реанімації, пише ТСН.

Крім того, спалах гострої кишкової інфекції виявлено у приватних дитсадках Дарницького району столиці. Захворіли четверо дітей. Вже встановлено, що постачальник і організатор харчування дітей — кейтерингова компанія, яка постачає харчування до 38 дошкільних закладів столиці та області. 

– У Києві ми вже знайшли, але хочу попередити ті приватні навчальні заклади, які отримували харчування від цієї компанії, що вони мають терміново від нього відмовитись та шукати іншого постачальника, – розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби Києва.

За його словами, там немає ні умов для приготування їжі, ні відповідної документації.

Яка саме ця компанія – він не повідомив.

Нагадаємо, раніше у Держспоживслужбі повідомили, що в Київській області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції у шести приватних дитячих садках Бучанського та Фастівського районів. Станом на 1 вересня було зареєстровано 18 випадків серед дітей віком від 2 до 6 років, які 30 серпня вживали продукти харчування, доставлені до садків кейтерингової компанії. На стаціонарному лікуванні було 17 дітей, їх 1 дитина у відділенні інтенсивної терапії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua