Подружжя з Фастова продавало за кордон старовинні монети

Подружжя з Фастова продавало за кордон старовинні монети

Фото: Офис генерального прокурора Украины Подружжя з Фастова продавало у США старовинні монети

Під час обшуку було вилучено чималу кількість старовинних монет, мобільні телефони, сім-картки та докази міжнародних відправлень.

          У Київській області викрито подружжя, яке займалось контрабандою старовинних монет. Про це повідомляє Офіс генпрокурора України.   «За даними слідства, подружжя з м. Фастова через оператора міжнародних поштових відправлень незаконно відправило до США старовинні монети під виглядом документів. Згідно з висновком експертів, підозрювані відправили 210 монет Римської імперії та Кримського ханства. Вони складають колекцію археологічних предметів першої половини I ст. н. е. – XVI ст. н. е. і відносяться до культурних цінностей», – йдеться у повідомленні.   Монети були виявлені під час митного огляду.   Повідомляється також, що під час обшуку було вилучено значну кількість старовинних монет, мобільні телефони, сім-картки та докази міжнародних відправлень.    

Подружжя з Фастова продавало за кордон старовинні монети

    Раніше повідомлялось, що в Україні викрили схему експорту золота та платини.   З України під виглядом фурнітури намагалися вивезти старовинну ікону      

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua