Похорон королеви Єлизавети II: де і коли пройде прощання

Похорон королеви Єлизавети II

Похорон королеви Єлизавети II фото: novoeizdanie.com

Наступного понеділка, 19 вересня, труна з тілом королеви Великобританії Єлизавети II буде виставлена ​​у Вестмінстерському абатстві для надання останніх почестей перед похороном.

Королева Єлизавета II померла вдень 8 вересня у Балморалі, куди раніше через погіршення її здоров’я терміново приїхали принц Чарльз із дружиною Каміллою та принц Вільям, а також його молодший брат Гаррі. Після офіційного підтвердження смерті королеви у Великій Британії, а також усіх країнах Співдружності Націй розпочалася 10-денна жалоба.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Букінгемський палац повідомив, що після завершення церемонії прощання труну з тілом королеви перевезуть до Віндзорського замку. Єлизавета II буде похована у пам’ятній каплиці короля Георга VI поряд зі своїм чоловіком, принцем Філіпом.

11 вересня траурна процесія із труною рушила із замку Балморал до Единбургу. Дорога зайняла шість годин. Десятки тисяч британців вишикувалися вздовж вулиць міста, щоб попрощатися зі своєю королевою, яка провела на троні 70 років.

11 вересня траурна процесія із труною рушила із замку Балморал до Единбургу11 вересня траурна процесія із труною рушила із замку Балморал до Единбургу фото: https://twitter.com/RoyalFamily

На ранок 12 вересня труну розмістять офіційної резиденції монарха в столиці Шотландії в Холірудському палаці. У процесії братимуть участь члени королівської родини.

У Холірудському палаці тіло монарха пробуде добу. 13 вересня дочка королеви принцеса Анна супроводжує труну з тілом Єлизавети II на авіабазу Королівських ВПС Нортхолт, а звідти — до Букінгемського палацу.

Як проведуть прощання з Єлизаветою IIЯк проведуть прощання з Єлизаветою II фото: bbc.com

У другій половині дня 14 вересня труна буде доставлена ​​до Вестмінстерського палацу. А вже з 15 вересня британці та гості країни зможуть віддати останню шану Єлизаветі II.

Державний похорон королеви відбудеться 19 вересня. Цей день по всій Великій Британії буде оголошений вихідним.

На церемонію похорону запрошено глав держав з усього світу. Богослужіння транслюватимуть по телебаченню.

Після цього траурна процесія вирушить до Віндзорського палацу.

Як проведуть прощання з Єлизаветою IIЯк проведуть прощання з Єлизаветою II фото: bbc.com

Старший син Єлизавети II, який узяв собі тронне ім’я Чарльза III, став новим британським королем 10 вересня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua