Поїзд Київ — Варшава: чи вирішать проблему з дефіцитом квитків

Керівник «Укрзалізниці» відповів на актуальні питання

На поїзд Київ — Варшава через високий попит найближчим часом прогнозується дефіцит квитків, але є альтернативні рейси. Про це в ефірі телемарафону розповів голова правління компанії «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передають Pro-KYIV.in.ua.

Багатьом українцям довелося скористатися потягом Київ — Варшава під час евакуації з гарячих точок на початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Наразі ж люди скаржаться на проблеми з придбанням квитків на поїзд до Польщі, зокрема — на спекулянтів.

«Мільйони наших співвітчизників виявилися в Польщі, і мільйони бажають з України в якійсь час виїхати до Польщі. Ніколи в житті не планувалося, що може бути такий потік бажаючих переїхати через кордон з Україною в Польщу потягом. У нас є один потяг Київ — Варшава, на який є дефіцит квитків, і він буде», — прогнозує Камишін.

Ще одна скарга щодо потяга Київ — Варшава стосується тримісних вагонів — пасажири нарікають, що там дуже тісно подорожувати з габаритним багажем.

«На жаль, цим вагонам сорок років. На жаль, це старі вагони. На жаль, за всі 30 років незалежності України тільки два нових вагони було куплено, вони були куплені минулого року нашою командою. Ще 19 вагонів мають середній вік 42 роки. Я розумію скарги наших клієнтів, наших пасажирів. Ми будемо раді зробити оновлення наших вагонів в рухомому складі, але поки що ми будемо їздити тими вагонами, які є», — прокоментував голова правління компанії «Укрзалізниця».

Камишін також повідомив, що спекуляційну схему з квитками на поїзд Київ — Варшава викрили та заблокували, тож ситуація має покращитися.

«Ми знайшли ту доріжку, якою спекулянти бронювали такі квитки і потім пробували їх перепродавати. Я вважаю, що ми її перекрили, і ця проблема має бути набагато менше. Але люди жартують, бачив недавно оголошення: «Міняю повний комплект марок, включаючи з кораблем, на квиток Варшава — Київ. На жаль, думаю, що до першого вересня ці квитки будуть ще більш дефіцитними», — розповів посадовець.

Керівник «Укрзалізниці» нагадав, що з Києва до Польщі додали рейси поїздів — на Хелм та на Перемишль (Пшемишль), щоб розвантажити напрямок до Варшави.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua