Поки що прогнози втішні. У YASNO розповіли про ситуацію зі світлом у Києві

Чоловік сидить у кав’ярні у Києві під час відключення світла, 1 грудня. Фото: AP

Київ сьогодні, 3 січня, повернувся до стабілізаційних відключень електроенергії за графіком. І якщо не буде нових атак Росії на критичну інфраструктуру, екстрених вимкнень не планується. Про це розповів гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

"Поки що прогнози втішні. На Київ подаються значні обсяги електроенергії, тому ми цілком у графіках, не перевищуючи обмежень. Це означає, що в білих та світло-сірих зонах схеми світло має бути", — написав Коваленко.

За його словами, щоб не нашкодити системі, енергетики стежать за потужністю, яка подається споживачам.

"Щодо локальних аварійних відключень, то їхня ймовірність залишається високою. Для того, щоб аварій траплялося менше, після включення світла, не вмикайте всі енергоємні прилади одночасно, оскільки це може викликати перевантаження обладнання", — зауважив Коваленко.

Що відомо про відключення електроенергії у Києві та області

2 січня у Києві були запроваджені екстрені відключення електроенергії через нічну атаку Росії. Зранку 3 січня вони продовжували діяти у столиці. А з 14:00 3 січня Київ повернувся до стабілізаційних графіків відключення електроенергії.

На Київщині з 3 січня запровадили нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Складаються вони з трьох категорій

Вдень 29 грудня у Києві 40% жителів були без електроенергії після масованої атаки РФ. Увечері гендиректор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко зробив оптимістичний прогноз про те, що Київ може невдовзі повернутися до "дообстрільного" рівня електропостачання.

На Різдво 25 грудня українці були зі світлом, проте 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діяли аварійні відключення.

Згодом у компанії YASNO повідомили, що в Київ хоча має обмеження, проте отримує стабільні обсяги електроенергії.

У КМДА заявили, що у столиці ситуація з електроенергією залишається складною. Продовжуються екстрені відключення світла і в таких реаліях кияни житимуть протягом всієї зими.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua