Поліція Київщини передала музею «Чорнобиль» речі і залишки боєприпасів РФ

Ліля Гончарук, Суспільне

Поліція Київщини передала на зберігання до Національного музею "Чорнобиль" виявлені на деокупованих територіях області речі та знешкоджені залишки боєприпасів російських військових.

Про це повідомляє пресслужба поліції Київщини.

Після того, як частина області була звільнена від армії РФ, правоохоронці проводили так звані "зачистки" — перевіряли території, опитували людей, збирали інформацію, розповів начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

"І саме під час таких зачисток наші вибухотехніки, поліцейські та інші підрозділи знаходили ці свідчення, ці залишки від армії РФ. Це – частина того "руского міра", — сказав Нєбитов.

Він додав, що усі речі та боєприпаси, які передала поліція на зберігання музею "Чорнобиль", перевірили вибухотехніки і вони безпечні.

Що відомо

  • Під час розмінування Броварського району вибухотехніки виявили уламки російської ракети "Точка-У". Її вивезли та знищили.
  • 14 червня неподалік села Сеньківка Бориспільського району група вибухотехніків виявила російську авіабомбу та артилерійський снаряд. Ці боєприпаси було одразу знешкоджено.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua