Польське міста Олава передасть допомогу Ірпінській громаді

Громада польського міста Олава збере та передасть в Ірпінь необхідні речі, які допоможуть ірпінцям пережити складний зимовий період. Про це йшлося під час зустрічі першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука з мером Олави Зджіславом Брезденем і головою правління компанії «MetalErg» Янушем Чеслаком.

Як зазначив Кравчук на своїй сторінці у фейсбуці, він розповів польським партнерам про важку енергетичну ситуацію в Ірпені та попросив про допомогу жителям Ірпінської громади.

«Попереду – важка для Ірпеня та всієї України зима. І нам не обійтися без допомоги від європейських партнерів. Олава вже простягла Україні руку дружби та підтримки, за що я подякував громаді польського міста. Присутній на зустрічі голова правління компанії “MetalErg” Януш Чеслак уже заявив про підтримку Олавської громади для України. Незабаром в Олаві буде організовано збір, а потім перевезення найнеобхідніших речей в Україну. Наші друзі збиратимуть передусім їжу довготривалого зберігання, постільну білизну, ковдри та спальні мішки, подушки, зимовий одяг, ліхтарики тощо», – повідомив Андрій Кравчук.

Нагадаємо, 27 жовтня мер Ірпеня Олександр Маркушин виступив на сесії міської ради Ґданська (Польща) й оголосив про ініціативу щодо заснування Асоціації громад України та Польщі.


Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua