Помічений з організаторами «п’яних» вечірок у Києві футболіст каже, що не піде в ЗСУ

Мемешеву вручили повістку для уточнення облікових даних.

Футболісту вручили повістку / фото Нацполіції

Колишній гравець тернопільської «Ниви» Магомед Мемешев, якого з повісткою сфотографували правоохоронці на місці затримання організаторів «п’яних» вечірок у Києві, заявив, що не піде до ЗСУ.

У коментарі виданню Fanday спортсмен розповів, що піде до Територіального центру комплектування та соцпідтримки, щоб оновити свої дані. Та він має відстрочку від служби.

«Як і належить, з’явлюся у військкомат. У мене є відстрочка, тому що я навчаюсь на третьому курсі в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті», – сказав він.

Відео дня

Скандал з алковечірками в Києві

Мережею розлетілися кадри зі скандальних «п’яних» вечірок, на яких група хлопців з Івано-Франківська, яка переїхала до столиці, знущається з дівчат та вчиняє дії сексуального характеру.

Двох організаторів треш-розваг взяли під арешт на 60 днів. Ще шістьом особам було вручено повістки для уточнення даних у віськкоматах.

У мережі було опубліковано й фото Мемешева з повісткою. Після цього він зробив заяву, що нібито непричетний до цих алковечірок, а на місці затримання фігурантів справи опинився випадково, бо його попросили приїхати й допомогти.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua