Понад 20 представників Київщини отримали гранти на старт або розвиток власної справи

Кав’ярня Фото: Суспільне (ілюстративне)

За підсумками тринадцятої хвилі подачі заяв в рамках урядової програми "Власна справа" визначені 23 переможці в Київській області. Прийом завок тривав із 17 по 30 липня.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент економіки.

Зазначається, що переможці отримають мікрогранти на загальну суму понад 4 млн грн. Передбачається, що вони створять 51 нове робоче місце. Серед отримувачів грантів підприємці з Бучанського, Білоцерківського, Фастівського, Обухівського та Броварського районів.

Господарську діяльність переможці здійснюватимуть переважно у таких сферах:

  • гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту
  • переробна промисловість
  • тимчасове розміщення й організація харчування
  • освіта.

"Більшість із грантоотримувачів, які вже мають власний бізнес, — це фізичні особи-підприємці з досвідом роботи більше 1 року. Із них жінки складають 65%",— йдеться у повідомленні.

Усього з початку 2023 року в Київській області було прийнято 247 позитивних рішень на суму понад 57 млн грн. Це передбачає створення 560 нових робочих місць в регіоні.

Що відомо про реалізацію державної програми "єРобота" на Київщині

Із липня 2022 року Уряд запровадив проєкт "єРобота", за яким можна отримати від держави безповоротну фінансову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найпопулярніша серед українців — програма мікрогрантів "Власна справа", за якою можна отримати до 250 тис. грн.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми "єРобота" триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

У лютому стало відомо, що Київщина посіла 2-ге місце серед регіонів із найбільшою кількістю ухвалених рішень за програмою "єРобота". 227 бізнесменів області отримали "зелене світло" щодо фінансування для реалізації власних бізнес-проєктів.

Станом на червень на Київщині гранти від держави за урядовим проєктом "єРобота" отримали 215 мешканців регіону. У межах програми "Власна справа" підприємці Київщини створили 476 нових робочих місць.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua