Понад 50 білоруських вагонів-цистерн, які мали перевозити паливо для російської армії, передали в АРМА

Фото: Київська міська прокуратура

В управління АРМА передали 51 залізничний вагон-цистерну, які ввезли з Республіки Білорусь напередодні російського вторгнення. Вони мали забезпечити дизпаливом армію РФ на півночі України у перші дні збройної агресії.

Про це розповіли у Київській міській прокуратурі.

За інформацією правоохоронців, білоруські компанії уклали з українськими фірмами контракти на поставку дизельного палива у вагонах-цистернах.

"23 лютого вагони-цистерни перетнули українсько-білоруський кордон. А вже 26 лютого ешелон з паливом для колон російських військ, який прибув на залізничну станції "Низківка", був знищений українською артилерією", – зазначено в повідомленні.

Фото: Київська міська прокуратура

У квітні слідчі оглянули місце події та вилучили придатні до використання вагони-цистерни. Печерський райсуд Києва заарештував це майно. Для належного зберігання їх передали в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Що відомо

  • За словами керівника Київської міської прокуратури Олега Кіпера, від початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну у Києві заарештували майно російських і білоруських компаній на 7,9 мільярда гривень.
  • В управління АРМА передали активи трьох асфальтобетонних заводів білоруських компаній вартістю 120 млн гривень.
  • Співробітники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції України виявили та арештували майно 8-ми російських та 2-х білоруських підприємств. Йдеться про 390 залізничних вагонів вартістю близько 400 мільйонів гривень.
  • Подільська окружна прокуратура Києва передала в управління АРМА 18 одиниць важкої техніки та 12 легкових автомобілів, які були вилучені у підприємства-резидента РФ. Їхня загальна вартість — понад 30 мільйонів гривень.
  • Суд за клопотанням прокурорів Офісу генерального прокурора наклав арешт на майно, яке належить російським корпораціям на загальну суму понад 4,5 млрд грн.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua