Понад 90 тисяч людей скористалися метро Києва як укриттям протягом травня

Понад 90 тисяч людей скористалися метро Києва як укриттям протягом травня

Фото: metro.kyiv.ua За травень у Києві 92 тисяч осіб скористалися метро як укриттям

Столичною підземкою, як укриттям під час комендантської години за місяць скористалися 92 тисячі осіб.

У травні станціями столичного метро як укриттями під час нічних тривог скористалося 92 тисячі осіб, з яких 10 300 дітей. Про це повідомила пресслужба метрополітена.   «Інфраструктура, колектив підприємства та працівники поліції працюють у цілодобовому режимі, аби забезпечити належний рівень безпеки та умов перебування. На станціях є санвузли, фонтанчики з водою та додаткові стільці. За потреби працівники станції видають матраци та ковдри, проте більшість людей, саме під час нічної тривоги, приходять зі своїми комплектами», — йдеться у повідомленні.

Для пасажирів із маленькими дітьми чергові по станції за можливості виділять приміщення, де комфортніше перебувати з малюками.
У метрополітені зазначають, що 46 підземних станцій столичного метро працюють як укриття у цілодобовому режимі.    «У разі оголошення сигналу “повітряна тривога” в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) прохід на станцію забезпечує працівник поліції. Також не забувайте брати з собою документ, який посвідчує особу, адже правоохоронець перевіряє його при вході», – йдеться у повідомленні.   Також у метрополітені нагадують про необхідність теплих речей, адже під землею досить прохолодно.

Нагадаємо, в ніч на 1 червня під час ракетної атаки російських окупантів у Києві загинуло троє людей, у тому числі 9-річна дитина. Мешканці намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені.
За цим фактом було розпочато кримінальне провадження. У КМДА заявили, що відтепер укриття в Києві доведеться тримати постійно відчиненими.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua