Понад сто котелень у Києві забезпечені генераторами — КМДА

Понад сто котелень у Києві забезпечені генераторами - КМДА

Фото: facebook.com/kyivteploenergo Влада Києва формує арсенал альтернативних джерел живлення на критично важливих об’єктах

Дві третини столичних котелень забезпечені джерелами живлення, тому при вимкненні світла продовжуватимуть працювати.

У Києві понад сто котелень забезпечені можливістю оперативного підключення до генераторів у разі перебоїв з електропостачанням. Про це 13 вересня в ефірі радіо КиївFM повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що комунальні служби Києва не припиняють підготовчі роботи для стабільного проходження опалювального сезону.

«На сьогодні виконані гідравлічні випробування теплових мереж міста і триває ліквідація виявлених пошкоджень, а також проводяться випробування на джерелах теплопостачання. Більше сотні міських котелень вже забезпечені можливістю оперативного підключення до альтернативних джерел живлення», — наголосив чиновник.

 Пантелеєв додав, що частина енергетичного обладнання столиці була зруйнована минулої зими і зараз триває непростий процес його відновлення.

Він зауважив, що місто формує арсенал альтернативних джерел живлення на тих об’єктах, де дозволяє потужність. Так, понад дві третини котелень Києва мають генератори, тому при вимкненні світла вони продовжуватимуть працювати.

Напередодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що підготовка до опалювального сезону в Україні входить у фінальну стадію. 

Два завдання України до зими: відновити енергетику, запастися газом

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua