Попередній зруйнували росіяни: у Бородянці запрацював новий ЦНАП

ЦНАП у Бородянці. Фото: КОВА

У Бородянці на Київщині відкрився новий Центр надання адміністративних послуг. Приміщення попереднього ЦНАПу було зруйноване під час російського вторгнення в регіон.

Про це повідомляє КОВА.

Під час ведення активних бойових дій у лютому-березні 2022 року в Бородянській громаді було пошкоджено та зруйновано понад 2 200 об’єктів, серед яких місцевий ЦНАП.

У травні 2022 у Бородянці встановили інформаційний кіоск, де місцеві отримували адмінпослуги. Вже з червня у громаді почали користуватись мобільними ЦНАПами. А у жовтні розпочалось будівництво модульної конструкції за сприяння Програми розвитку ООН та фінансової підтримки ЄС.

"Однією з першочергових задач відбудови громади — надання необхідних послуг населенню. Такий сучасний та комфортний ЦНАП буде надавати близько 200 видів адміністративних послуг", — зазначив т.в.о. голови КОВА Дмитро Назаренко.

Що відомо про надання адміністративних послуг жителям Київщини

Після деокупації Київської області від військ РФ центри надання адміністративних послуг почали поступово відновлювати роботу. У травні 2022 року працювали 49 таких установ на території пристоличного регіону.

У Бишівській громаді у жовтні минулого року запрацював мобільний центр надання адміністративних послуг. У Бородянці будують модульний Центр надання адміністративних послуг. Будівництво фінансується Програмою ООН.

Із січня цього року жителі Бориспільської, Гірської, Золочівської, Обухівської та Української громад матимуть доступ до отримання безплатних онлайн- та офлайн-консультацій нотаріусів на базі місцевих ЦНАПів.

На Київщині відновили функцію шерингу. Вона доступна у 64 Центрах надання адміністративних послуг.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua