Популярний обухівський туалетний папір підробляють в Україні і навіть у Росії

Популярний обухівський туалетний папір підробляють в Україні та навіть у Росії.

Популярний обухівський туалетний папір підробляють в Україні та навіть у Росії. Фото: dsnews.ua

Антимонопольний комітет України підтримав відомого виробника туалетного паперу із Обухова під Києвом. Одне із українських підприємств займалося підробкою відомого бренду. Їм доведеться тепер сплатити штраф.

Антимонопольний комітет звернувся з позовом до Господарського суду міста Києва. Відповідач – товариство з обмеженою відповідальністю «Пейпер-Прод», яке займалося підробкою паперу, що виробляється в Обухові. Штраф та пеня за випуск паперу зі схожим логотипом складає 4171466 грн.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«Пейпер-Прод» отримував вимогу від АМКУ припинити використовувати папір під брендом «65 чесних метрів» та «60 чесних метрів», які за дизайном схожі на оригінальний папір «Обухів 65», що виробляється в Обухові. Компанія проігнорувала вимогу АКМУ, через що на неї подали до суду.

«Пейпер-Прод» належить громадянинові Узбекистану, якого звуть Мухаммадієв Мамурджон Тургун Огли, повідомляє dsnews.ua.

Також Обухівський папір, який раніше масово продавався в Росії, досі там підробляють. Зберігаючи стиль оформлення упаковки, у назві лише змінюють 1 або 2 літери на «Обуків» або «Обухоф».

Колаж: obukhiv.infoКолаж: obukhiv.info

Нагадаємо, у листопаді PRO-kyiv.in.ua писав, як американська компанія McDonald’s виграла суд у киянина, який використав їх торговий знак для своєї компанії з компонування квітів та ландшафтного дизайну.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua