Послуги з евакуації авто від компанії «Альфа» — швидко, безпечно та за доступними цінами

Якість українських доріг викликає справедливі нарікання автолюбителів, оскільки із-за неналежного дорожнього покриття ходова частина автомобілів швидко зношується, провокуючи поломки авто посеред дороги. Не завжди якісним є пальне, що продається на наших АЗС, що викликає неполадки в роботі моторного відсіку автомобіля, особливо в умовах насиченого міського трафіку. Означені причини, а також різноманітні дорожньо-транспортні пригоди провокують зупинку автомобіля, після якої він не може самостійно рухатися далі. В таких випадках на допомогу приходить евакуатор Київ та область, за допомогою якою поламаний транспортний засіб евакуюють до найближчої СТО чи за іншою адресою, вказаною його власником. 

Особливості послуг з евакуації автомобілів

Функцію евакуації автомобілів з місць аварії чи поломки виконують спеціальні транспортні засоби, що обладнані відповідними механізмами та засобами фіксації авто на кузові евакуатора, що гарантує його безпечну та оперативну доставку до пункту ремонту чи зберігання, який зазначено замовником у відповідному зверненні. Евакуація автомобіля з використанням послуг цілодобової сервісної служби «Альфа» є більш безпечним та надійним засобом транспортування пошкодженого чи поламаного авто на відміну від його можливого буксирування. Замовлення на евакуацію транспортних засобів приймаються цілодобово, оператори працюють в режимі 24/7, включно з вихідними та святковими днями. 

За послугами евакуації автомобілів варто звертатися також у випадку:

  • необхідності перегону купленого транспортного засобу з європейських країн, зі Львова чи Одеси, куди прибувають автомобілі придбані на аукціонах в США та Канаді;
  • неочікуваного вживання алкогольних напоїв власником автомобіля, після чого йому категорично заборонено сідати за кермо;
  • перевезення спортивних моделей транспортних засобів (легкових автомобілів, спорткарів чи мотоциклів) до місця проведення спортивних змагань (в тому числі закордоном). 

У кожному з випадків евакуації чи транспортуванням автомобіля застосовуються індивідуальні підходи щодо вибору евакуатора та обрання зручного (найбільш оптимального та безпечного) маршруту евакуації.

Як розраховується вартість послуг з евакуації авто

На визначення кінцевої вартості послуг з евакуації чи транспортування транспортних засобів безпосередній вплив мають декілька основних чинників, на кшталт місця кінцевого призначення, куди слід доставити авто, довжина та складність маршруту транспортування та технічні характеристики автомобіля, що підлягає евакуації (його модель, марка, габарити, вага тощо).

На ціну послуги також впливають імовірні труднощі, що можуть виникати по маршруту евакуації транспортного засобу, а також особливості автомобіля-евакуатора, що застосовується для надання послуг. Середня вартість надання послуг з евакуації не може бути меншою за 500 грн., крім того, кожен кілометр евакуації обійдеться ще в 15 гривень.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
PRO-KYIV.in.ua