Потепління поки не покращило ситуацію з електроенергією у Києві — Yasno

Фото: Pixabay

Попри те, що потеплішало, ситуація з електроенергією у Києві станом на вечір, 13 січня, суттєво не поліпшилася. Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

"Колеги намагаються відключати за графіками, проте у ранкові та вечірні піки користувачам вкладатися досить складно. Тому відключати доводиться більшими групами", — пояснив він.

Вчора, 12 січня, Коваленко попереджав, що потепління принесе певне послаблення обмежень у постачанні електроенергії в Києві, але не суттєве, адже зберігається дефіцит генерації.

Що відомо про ситуацію з електроенергією у Києві

Станом на вечір 11 січня Київ майже на 60% забезпечений електроенергією. І споживачів, швидше за все, відключатимуть і у світло-сірих зонах графіка, повідомив генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко.

Станом на ранок 10 січня споживання електроенергії в Києві підвищилось через низьку температуру і сильний вітер. Також зросло споживання електрики промисловістю та бізнесом. Унаслідок цього зріс дефіцит потужності.

Через зниження температури і зростання споживання електроенергії у Києві зросла кількість аварій на мережах. У понеділок, 9 січня, у деяких районах застосовувались аварійні вимкнення поза графіком.

5 січня гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, що кияни зменшили споживання електроенергії щонайменше на третину. Це вдалося завдяки відключенням світла та економному використанню приладів містянами.

З 14:00 3 січня Київ повернувся до стабілізаційних графіків відключення електроенергії. За словами гендиректора YASNO Сергія Коваленка, якщо не буде нових атак Росії на критичну інфраструктуру, екстрених вимкнень не планується.

На Київщині також з 3 січня запровадили нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Складаються вони з трьох категорій.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua