Повітряна тривога у Києві: що робити відвідувачам ТРЦ

Військові оприлюднили алгоритм дій

Військова адміністрація Києва оприлюднила алгоритм дій відвідувачам торгово-розважальних центрів під час повітряної тривоги. Як передають Pro-KYIV.in.ua, військові дали рекомендації, як поводитись, коли лунає сирена.

Під час повітряної тривоги відвідувачі ТРЦ мають дотримуватися правил поведінки у місцях масового скупчення людей. Потрібно уважно стежити за сигналами системи оповіщення адміністрації торгово-розважального центру та неухильно виконувати вказівки адміністрації закладу.

В разі оголошення евакуації з ТРЦ залишайте приміщення без паніки та не залишайте дітей без нагляду. Не користуйтеся ліфтом під час евакуації, спускайтеся сходами за визначеним маршрутом до найближчого укриття. Швидко займіть місце у найближчій захисній споруді та не панікуйте.

Якщо укриття чи захисної споруди поблизу немає, сховайтеся за бетонними плитами або бордюром, у заглибленнях землі, згрупуйтеся та закрийте голову руками. Зберігайте спокій та за необхідності надайте допомогу тим, хто її потребує.

Нагадаємо, до Президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка у петиціях звернулися з проханням скасувати вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Петиція до голови КМДА зібрала необхідну кількість голосів — звернення має розглянути Кличко. Петиція до Зеленського поки що набрала вкрай мало голосів.

Окрім того, кияни вважають, що у Києві необхідно скоротити тривалість комендантської години. Автор петиції Іван Мірошниченко обґрунтовує своє звернення до столичної влади тим, що громадський транспорт, на його думку, зарано припиняє свою роботу у Києві через комендантську годину. Петиція стрімко збирає голоси.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві зафіксовані випадки ухиляння від участі в бойових діях проти російських окупантів серед військовозобов’язаних за допомогою «лікування». Про схему розповів лікар-нейрохірург. За його словами, військовозобов’язані намагаються отримати хірургічне втручання, щоб не іти до лав Збройних Сил України. Подробиці — в нашому матеріалі.

Читайте також та дивіться відео, як на Київщині під час повітряної тривоги сталося пограбування в ТРЦ.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua