Працівниця ЖЕКу з Дарниці задекларувала «Теслу» за… 50 тисяч гривень

Працівниця ЖЕКу з Дарниці задекларувала "Теслу" за 50 тисяч гривень.

Працівниця ЖЕКу з Дарниці задекларувала "Теслу" за 50 тисяч гривень. Фото: ixbt.com

У Києві співробітники ЖЕКів, виявляється, їздять електромобілями люкс-класу. Причому вартість такого авто працівник бюджетної сфери оцінила у декларації у 50 тисяч гривень.

Співробітниця ЖЕКу з Дарницького району Києва внесла до декларації машину «Тесла» моделі «ЕС», причому її вартість вона вказала у 50 тисяч гривень.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомляють у «ТСН», офіційно такі автомобілі в країні взагалі не продаються — їх ввозять лише «сірі» дилери. Справжня вартість такого авто – близько мільйона гривень.

«Тесла» співробітниці ЖЕКу — це подарунок сина, внесений їй у декларацію по скандально низький вартості. Таким автомобілем користується начальниця планово-економічного відділу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району міста Києва» Тетяна Шуберт.

Коли журналісти запитали, чому вона вказала таку вартість авто в декларації, вона відповіла: «Це моя особиста справа. Я так вирішила і написала».

Нагадаємо, на початку цього року після обшуків пішла з посади голова податкової інспекції міста Києва Оксана Датій. За час служби на посаді у ГУ Податкової служби у Києві вона отримала велику суму грошей, три квартири, будинок біля Києва, два автомобілі вартістю близько 150 тисяч доларів та дорогі прикраси.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua