Правоохоронці прийшли з обшуками до КМДА через закрите укриття

Правоохоронці прийшли з обшуками до КМДА через закрите укриття

Фото: kyivmaps.com У КМДА проходять обшуки

Зокрема, наразі обшуки проходять у Департаменті муніципальної безпеки та охорони здоров’я.

Київська міська прокуратура та поліція проводять обшуки у Київській міській державній адміністрації у зв’язку з заявами  мешканців про закрите укриття під час нічної атаки росіян, у результаті чого загинули троє людей. Про це повідомила речниця відомства Надія Максимець, передає Українська правда.

«Наразі тривають слідчі дії у КМДА. Зокрема, обшуки проходять у Департаменті муніципальної безпеки та охорони здоров’я», — сказала вона.     Раніше правоохоронці провели обшуки у медзакладі, де під час тривоги й обстрілів було закрите бомбосховище, а також у будівлі Деснянської РДА.   Столичний мешканець Ярослав, чия дружина загинула під час нічної атаки, розповів, що люди прибігли до укриття, але їм не ніхто не відкрив.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження у зв’язку з ненаданням доступу до сховища в поліклініці в Деснянському районі.   Нагадаємо, два тижні назад кияни масово скаржилися на закриті під час повітряних тривог укриття. У КМДА обіцяли перевірити та відкрити усі бомбосховища.

Зеленський: Укриття у містах мають бути доступними

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua