Правоохоронці з Київщини допомагають у розмінуванні деокупованих районів Харківщини

Фото: Поліція Київської області/Facebook

Працівники вибухотехнічної служби Київської області допомагають колегам із Харківщини проводити огляди та розмінування деокупованих територій. У регіоні продовжують виявляти ворожі боєприпаси й міни, інформує пресслужба поліції Київської області.

Результатами роботи правоохоронців поділився начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов, продемонструвавши небезпечні знахідки, які залишили при відступі війська РФ.

Правоохоронці з Київщини допомагають у розмінуванні деокупованих районів Харківщини. Фото: Андрій Нєбитов/Telegram

Як зазначив Андрій Нєбитов, вибухотехніки з Київщини виявили на деокупованих територіях Харківщини гори смертоносних сюрпризів окупантів, а ще мін і ворожих розтяжок, нерозірваних снарядів, гранат та ракет. Вибухонебезпечні боєприпаси виявляють переважно біля мостів, доріг та на територіях населених пунктів.

Через надзвичайну небезпеку деяких виявлених предметів фахівці проводять їх контрольоване знешкодження.

Що відомо

  • Мінна небезпека на деокупованій території Харківської області лишається через велику кількість вибухонебезпечних предметів. 3 листопада в Ізюмі на міні підірвався 69-річний чоловік, його госпіталізували.
  • У Київській області сапери регулярно проводять планові роботи з розмінування територій. У п'ятницю, 4 листопада, російські боєприпаси знищували у Бучанському і Білоцерківському районах. Тому у населених пунктах поблизу було чутно звуки вибухів.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, вважає голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua