Представники Державного податкового університету та організації «WeWorld» обговорили можливу співпрацю

Державний податковий університет, що в Ірпені, відвідали представники італійської благодійної організації «WeWorld». Разом із в.о. ректора ДПУ Дмитром Серебрянським вони обговорили майбутню співпрацю у напрямку відбудови освітнього закладу. Про це повідомили в Університеті.

До Ірпеня приїхали керівник програм «WeWorld» Гуідо Маннескі та локальний менеджер проєкту Дмитро Лавріненко. Вони привезли Університету гуманітарну допомогу. Очільник ДПУ Дмитро Серебрянський продемонстрував гостям масштаб руйнувань, яких зазнав заклад, та розповів про першочергові потреби для відновлення – покриття даху та заміну вікон.

«Ми будемо вдячні, якщо ваша організація зможе допомогти нам підсилити роботу з відновлення Податкового університету, оскільки у вересні ми плануємо відновити офлайн-навчання здобувачів та повернути їх до повноцінного, безпечного студентського життя», — підкреслив Дмитро Серебрянський.

Зустріч представників Державного податкового університету та організації «WeWorld» відбулася за сприяння випускників Державного податкового університету Сергія Когута, депутата Іріпнської міської ради, та Андрія Браунагеля, секретаря Інвестиційної ради Ірпеня.

Варто зазначити, «WeWorld» — це італійська благодійна організація, що діє у 27 країнах світу. В Ірпені вона допомагає населенню з квітня 2022 року, надаючи постраждалим від бойових дій родинам гуманітарну допомогу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua