Представники іранської діаспори вийшли на протест у Києві (фоторепортаж)

Вони висловилися проти будь-якої військової допомоги Росії.

Акція протесту у Києві / фото УНІАН

28 жовтня представники іранської діаспори провели у Києві акцію протесту проти підтримки владою Ірану російської агресії в Україні.

Під час акції вони скандували «Слава Україні» та співали українські пісні. 

Протестуючі зібралися на Майдані Незалежності. У руках вони тримали прапори України та Ірану, а також плакати з написами: «Іранський народ з Україною», «Свободу Ірану», «Ні іранському диктаторському режиму» та інші.

Відео дня

«Ми проти будь-якої військової допомоги з боку Ірану Росії. Ми жорстко засуджуємо допомогу іранського режиму в якості дронів, які сьогодні передаються Росії. Просимо іранський режим припинити цю допомогу», — заявив представник дісапори Мазіар Міан.

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

© УНІАН

Іран передає Росії БПЛА для війни

Влітку повідомлялося, що Росія закупила в Ірану велику партію бойових дронів «Shahed-136» і «Mohajer-6». 

Після ряду атак дронів-камікадзе на українські міста, Міністерство закордонних справ України позбавило посла Ірану акредитації.

У Ірані неодноразово заперечували причетність до продажу дронів Росії. Нещодавно вони заявили, що готові разом з Україною розслідувати цю справу.

Нещодавно ЄС та Великобританія ввели санкції проти трьох іранських громадян і однієї компанії за поставку дронів в Російську Федерацію.

Сьогодні Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба мав розмову з іранським колегою Хоссейном Аміром Абдоллахіаном. Він вимагав від Ірану негайно припинити потік зброї до Росії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua