Представників РФ не запросили на Мюнхенську конференцію з безпеки

Глава конференції Крістоф Хойсген заявив, що Кремлю не дадуть майданчик для пропаганди.

Росія не запросили на Мюнхенську конференцію / фото УНІАН

Представники Російської Федерації не відвідають найближчу Мюнхенську конференцію з безпеки. Глава форуму Крістоф Хойсген заявив, що росіян не запросили.

«Російські чиновники не запрошені на Мюнхенську конференцію з безпеки 2023 року. Ми не дамо їм майданчик для їх пропаганди», — написав Хойсген у Twitter.

При цьому він вказав, що майбутнє РФ мають намір обговорити з російською опозицією та вигнанцями. За його словами, саме їхні голоси мають бути почуті.

Відео дня

Мюнхенська конференцція-2023 — що відомо

Мюнхенська конференція з безпеки запланована на 17-19 лютого 2023 року. Однією з головних тем форуму стане перша річниця повномасштабної російської війни проти України.

Очікується, що на конференції зберуться високопоставлені міжнародні керівники та експерти, в тому числі глави держав і урядів, міністрів, а також представників міжнародних організацій, громадянського суспільства, приватного сектора і ЗМІ.

Скандал на Парламентській асамблеї ОБСЄ — що відомо

16 листопада стало відомо, що делегація РФ в ОБСЄ не отримала візи, у зв’язку з чим не приїде на сесію Парламентської асамблеї Організації у Варшаві.

18 листопада з’явилася інформація, що міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову заборонили в’їзд до Польщі. Через санкції дипломат не відвідає міністерську зустріч ОБСЄ в Лодзі 1-2 грудня. У свою чергу У МЗС Росії назвали рішення Варшави «безпрецедентним і провокаційним».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua