Президент Бразилії має намір посадити за стіл переговорів Зеленського і Путіна

Він вважає, що відповідним місцем для цього стане Генасамблея ООН.

Лула да Сілва не відмовився від ідеї переговорів між Україною і РФ / фото REUTERS

Бразильський президент Лула да Сілва висловив намір під час генасамблеї ООН «посадити за стіл переговорів» президентів України і РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

«Скоро буде генасамблея ООН — місце для обговорення війни, для обговорення миру. Це місце, щоб посадити Путіна і Зеленського за стіл переговорів», — заявив він, передає CNN.

Відео дня

Бразильський президент пыдкресливв, що G20 створена після кризи 2008 року для обговорення і вирішення економічних проблем. «Тому не вважаємо, що тут ідеальне місце для обговорення війни», — висловив він свою думку.

Читайте також:

Президент Бразилії оскандалився новою заявою про війну: Зеленський жорстко відреагував

Зеленський заявив, чи готовий зустрітися зі скандальним президентом Бразилії

Лула да Сілва ще раз нагадав, що його країна братиме участь у переговорах між сторонами.

Бразильський президент і війна в Україні

Бразильський лідер довго мовчав про війну в Україні, а потім раптом заявив, що Києву потрібно віддати Росії частину територій, щоб війна закінчилася. Також він заявляв потім, що для завершення війни з РФ потрібно задіяти більше дипломатії і менше «збройного втручання в Україну».

А в середині літа після саміту ЄС-Латинська Америка, Лула на прес-конференції попередив, що «світ втомився» від війни в Україні, І сказав, що необхідно знайти «шлях до миру».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua