Приклади використання троса сталевого оцинкованого DIN 3055

Трос DIN 3055 належить до категорії комерційного такелажу. Його використовують для натягу, розтягування, підвішування конструкцій. Варто зазначити, що стандарт DIN 3055 і аналоги цього тросу не передбачені для підняття вантажу і людей.

Галузей застосування при цьому більш ніж достатньо, і наведені нижче приклади — лише мала частка з широкого спектра використання троса.

Застосування троса DIN 3055

Трос або канат DIN 3055 називають розтяжним через пряме призначення: трос купують для розтяжки. Якщо необхідно надійно зафіксувати високу і важку конструкцію, використовують троси. Їх закріплюють до предмета, що вимагає міцної установки, і потім розтягують рівномірно в різні боки. При такому розкладі щогла, вежа або шпиль, не похилиться і не впаде: міцності троса досить для навантаження, що виникає.

Для встановлення подібної конструкції будуть потрібні також коуші, зажими, талрепи та гаки. Останні можуть бути частиною кріпильного виробу, який підбирають залежно від характеру і матеріалу кріплення: анкерний болт з кільцем або півкільцем, шуруп-кільце, шуруп-півкільце або комбінація іншого кріплення.

Встановлення комунікацій

Характеристики DIN 3055 дозволяють встановлювати телевежі, антени, радіощогли, флагштоки. Саме завдяки цим спорудам, які швидко фіксуються за допомогою тросів, є можливість прокласти телефонний зв’язок, лінії для радіо- і телетрансляцій уздовж багатокілометрової смуги лісів, у далеких населених пунктах.

Трос розтяжний має велике значення при натягуванні, наприклад, високовольтних ліній. Самі по собі кабелі досить швидко можуть пошкодитися, якщо монтувати їх безпосередньо на вежі. Або вони швидко прийдуть у непридатність у процесі експлуатації, якщо не забезпечити додатковою міцністю.

Використання для реклами

Часто купується DIN 3055 трос рекламними агентствами, які розміщують банери. Плакати великого формату виготовляють із щільного матеріалу, який по краях пронизаний люверсами. Для того, щоб надійно закріпити такі споруди, використовують трос. Діаметр залежатиме від розміру банера. У зв’язку з цим для компаній, що працюють у цій сфері, актуально купувати трос DIN 3055 діаметром 3 мм, 5 мм та інші.

Широке застосування канат DIN 3055 отримав під час встановлення підвісних систем у великих торгових центрах і промислових приміщеннях. Зафіксувавши в стелі анкерний болт з кільцем або півкільцем, прикріплюють талрепи, а потім вже трос на певну відстань від стелі. Ця альтернатива варіанту метричної штанги дає змогу опускати інженерну систему вниз за потреби.

Як придбати трос DIN 3055

Якщо ваша діяльність якось пов’язана із переліченими вище прикладами, тоді вам точно знадобиться трос DIN 3055. Купити його можна за цим посиланням https://dinmark.com.ua/standarts/din-3055. У магазині ви також знайдете інші кріплення та додаткові матеріали, які можуть знадобитися.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua