Прикордонники повідомили, скільки викрили диверсантів у Київській області протягом липня

У 12 випадках виявили зброю, боєприпаси, вибухові речовини

Протягом липня в Київській області прикордонникам вдалося затримати 8 диверсантів. Як повідомляють Pro-KYIV.in.ua, таку заяву зробили в Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ» у Фейсбуці.

«За липень на Київщині прикордонники викрили 8 осіб можливо причетних до ДРГ та колаборації. В 12 випадках виявили зброю, боєприпаси, вибухові речовини та в 31 випадку наркотичні та психотропні речовини. У 26 випадках виявили підроблені та недійсні документи. У 32 випадках зафіксовані підроблені водійські посвідчення», — йдеться в повідомленні.

Також у повідомленні зазначили, що протягом місяця прикордонники виявили 54 особи, які керували автомобілями під дією алкогольних чи наркотичних речовин. Було виявлено 154 іноземця, які порушили правила перебування в Україні, і викрито 17 осіб, які знаходилися в розшуку.

Як повідомляли раніше Pro-KYIV.in.ua, у Києві правоохоронними органами було затримано робітника Держспоживслужби у Київській області. Чолвік пообіцяв підприємцю безперешкодну роботу за щомісячний внесок, який складав 10 тисяч гривень. У липні було зафіксовано факт отримання першого грошового траншу. На початку серпня посадовець вже намагався отримати від підприємця гроші за два місяці наперед. Наразі відкрили кримінальне провадження за фактом отримання чиновником неправомірної вигоди. Слідчі готують затриманому повідомлення про підозру.

Також Pro-KYIV.in.ua писали, що в Київській області сталася потрійна ДТП: є потерпілі. У Бориспільському районі Київської області біля села Рогозів сталася аварія за участю трьох автомобілів. На місці пригоди працюють медики, рятувальні служби, слідчі й патрульні.  Патрульні зазначили, що через ДТП можливе ускладнення руху. У повідомленні звернулися до водіїв із проханням поставитися до тимчасових незручностей із розумінням.

Читайте на порталі Pro-KYIV.in.ua: «Укрзалізниця» запустила поїзд із Києва на Закарпаття. Відомо, що курсування поїзда під номером 55/56 сполученням Київ-Ясіня починається з 5 серпня, поїзд щодня відправлятиметься зі столиці о 15:02 та прибуватиме до Ясині о 07:11. У зворотному напрямку він відходитиме о 17:17 і прибуватиме до Києва о 09:52. Квитки вже доступні для продажу в касах вокзалів та онлайн.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua