«Примусова евакуація» у Києві: у КМДА спростували фейк та звернулися до мешканців столиці

Про евакуацію з Києва або з його окремих районів наразі взагалі не йдеться.

За словами Ткачука, викривлення інформації і поширення фейків у воєнний час може призвести до «катастрофічних наслідків» / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

Директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук відреагував на інформацію про нібито «підготовку Києва до обов’язкової евакуації». Він зазначив, що цей фейк налякав мешканців столиці та посіяв паніку.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

«Про евакуацію з Києва або з його окремих районів наразі взагалі не йде мова. Так, у кожному районі існують евакуаційні комісії, вони створені давно, на випадок абсолютно різних надзвичайних ситуацій — від повені, до аварій на об’єктах критичної інфраструктури. І ми дійсно періодично проводимо навчання, проговорюємо різні варіанти, серед яких і обов’язкова евакуація. Саме це я і мав на увазі, але, ЗМІ, на жаль, в погоні за хайпом, вирішили налякати мешканців Києва», – заявив Ткачук.

Відео дня:

Також він додав, що система цивільного захисту міста працює в посиленому режимі, і всі екстрені служби завжди мають бути готові відреагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію. За словами Ткачука, викривлення інформації і поширення фейків у воєнний час може призвести до «катастрофічних наслідків». Окрім цього, паніка серед мирного населення «грає на руку» ворогу. 

В українському радіоефірі раптово пролунав російський гімн: з’явилися перші деталі

Жданов пояснив, що стало першопричиною війни РФ проти України

Мелітопольські партизани зухвало потролили окупантів (фото)

Раніше УНІАН вже повідомляв, що у Києві дерусифікували 95 вулиць, провулків та площ, назви яких пов’язані з Росією та СРСР.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua