Продуктові набори для пенсіонерів: коли у Києві відновлять видачу

Ілюстративне. Фото: Криворізька міська рада

Реєстрацію та видачу продуктових наборів для київських пенсіонерів відновлять 31 жовтня. Її призупинили через збій в обладнанні соцслужб, який виник через атаку РФ по об'єктам інфраструктури.

Про це повідомили у КМДА.

"Перевантаження працюючого обладнання призвело до збою в роботі апаратури, яка забезпечує функціонування баз соціальних служб столиці", – зазначено в повідомленні.

У Гуманітарному штабі розповіли, що наразі соцслужби обмежені в доступі до інформації, яка необхідна для їх роботи. Фахівці вже працюють над поновленням доступу до баз даних. Тож у понеділок обіцяють відновити роботу пунктів видачі продуктів.

Що відомо

  • У Києві пенсіонери зможуть отримати безкоштовні продуктові набори від Гуманітарного штабу столиці за спрощеною процедурою. Для цього потрібно оформити заявку у ЦНАПі чи в управлінні соцзахисту населення.
  • Гуманітарний штаб Києва роздасть через соціальні служби столиці 60 тисяч продовольчих наборів. Отримати допомогу з 12 вересня зможуть пенсіонери та люди з інвалідністю.
  • Навесні у столиці кияни отримали майже 80 тисяч продовольчих наборів. Також Київ підготував 100 тисяч продуктових наборів для переселенців, половину з яких вже видали.
  • Жителям Києва, у разі повторного наступу російських військ та бойових дій на території міста, безплатно роздаватимуть продукти харчування. Отримати таку допомогу зможе кожен киянин за умови пред'явлення документів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua